Hostlogy O čem píší české webhostingy


1
Úno/07
0

Snižujeme ceny doménových jmen

Praha 31. ledna 2007 - abychom vám usnadnili orientaci v nabídce doménových jmen zjednodušili jsme aktuální nabídku a navíc u veškerých doménových jmen získáváte dlouhodobě nižší ceny. Domény u nás tedy nyní koupíte nebo prodloužíte již od 319,- Kč na rok. Více informací najdete v sekci "Platby spojené s webhostingem".
Filed under: Move.cz
27
Pro/06
0

Intenzivní vánoční DOS / SYN FLOOD útok

Praha 27. prosince 2006 - jak jste jiz mozna zaznamenali, v prubehu Vanoc byla nase sit zahlcena nebyvalym DOS utokem typu SYN FLOOD (cilene zahlceni veskereho datoveho pasma nekolika stovkami napadenych pocitacu z oblasti Frankfurtu n. Mohanem a oblasti Ciny). Dusledkem toho bylo kompletni zahlceni nejen nasi site, ale i okolnich casti site, provozovane spolecnosti GTS Novera. Vice informaci si vyzadejte prosim na emailu podpora@move.cz.
Filed under: Move.cz
14
Zář/06
0

Spuštění třetí generace move.cz

Praha 14. září 2006 - Dovolte nám, abychom vám představili zcela nový portál s nabídkou webhostingových služeb Move.cz. Po několika letech zkušeností začínáme nabízet služby jinak. Víme, že provoz vašich systémů je ta nejkřehčí součást vašeho úspěchu nejen v rámci internetu. Proto jsme zdánlivě zapomněli na všechna ta technická slůvka a chceme prostě nabízet služby, které budou plnit vaše očekávání, a pro jejichž provoz budete mít vždy po ruce naši vstřícnou podporu.
Filed under: Move.cz
12
Zář/06
0

Zprovozňujeme zpravodajství po RSS

Jsme rádi, že máte zájem o betaverzi našeho nového hostingového rozhraní Move.cz. Věřte, že se maximálně vynasnažíme vám usnadnit jak orientaci na portálu, tak zpracovat excelentní kvalitu a množství informací, které zde naleznete. Pevně věříme, že se nám to vyplatí.
Filed under: Move.cz