Hostlogy O čem píší české webhostingy


16
Pro/09
0

Nové servery pro VPS hosting

Nainstalovali jsme nové fyzické servery pro hosting virtuálních serverů. Servery v konfiguraci 2x Intel Xeon Nehalem E5520, 24GB Ram, 4 pevné disky v zapojení RAID10 (pro zvýšení výkonu a spolehlivosti – většinou se tato konfigurace provádí na zatěžovaných databázových serverech, pouze u nás tuto konfiguraci dostane každý klient, který má u nás objednaný VPS server) poslouží jak pro nové, tak stávající klienty. Již nyní jsme rozprostřeli několik desítek klientů přes nové servery (pomocí on-line migrace bez nutnosti výpadku), tak aby klienti měli co možná největší dostupný výkon a zaručenou ještě lepší stabilitu a zároveň minimální agregaci.

Věříme, že stávající i nový klienti tuto investici do infrastruktury a zlepšení služeb uvítají.

Další chystané novinky novinky:

  1. Stránky v anglickém jazyce
  2. Kompletní video návody na naše služby (Plesk, Virtuozzo administrace) v českém a anglickém jazyce
  3. Nové webhosting servery (Plesk 9) a možnost výběru mezi českým a anglickým Plesk rozhraním
  4. Rozšíření nabídky dedikovaných a managed serverů

Post to Twitter Poslat na Twitter Post to Facebook Poslat na Facebook

6
Lis/09
0

VIP technická podpora pro managed služby

Rád bych se v tomto článku podělil se čtenáři o tom, jak u nás funguje podpora, zejména v tomto článku podpora pro managed klienty (tedy klienty, kteří mají kompletní péči o servery včetně servisu).

  1. Když se něco děje. Hlavní výhodou našeho řešení je, že klient ve většině případů ani není zatížen výpadkem, nebo zpomalením služeb a nemusí nám tento problém hlásit. Jak je to možné ? Odpověď je RightWay aktivní monitoring, se kterým do minuty víme od problému (ve většině případů) a v duhé minutě už na problému můžeme začít pracovat, vše je většinou vyřešeno tak, že si klient ani nemusí všimnout toho, že nastal nějaký problém. Servery monitorujeme NON-STOP  a NON-STOP řešíme případné problémy.
  2. Když klient něco požaduje. Jesliže má klient nějaký požadavek, je pro něj dostupný speciální telefon (který dostane po obědnaní managed služeb) a speciální emai, kde jsou požadavky řešeny prioritně a dodržuje se čas řešení stanovený ve smlouvě.
  3. Klient potřebuje udělat menší změnu. Pokud klient potřebuje dělat menší změny na serveru, ve většině případů má dostupný jednoduchý webový ovládací panel Plesk, který usnadňuje správu serveru a jednoduché úkony si tak může udělat sám, aniž by musel čekat, než zpracujeme požadavek.

Schéma našeho řešení je možné vidět na obrázku, který jasně znázorňuje, jak to v RightWay funguje.

Více informací o managed službách k serverům, získáte na rightway.cz

Post to Twitter Poslat na Twitter Post to Facebook Poslat na Facebook

2
Lis/09
0

Nová vánoční soutěž o zajímavé ceny

Opět spouštíme zajímavou akci, tentokrát ve formě soutěže o ceny, soutěž trvá do konce prosince a více informací naleznete na stránce věnované soutěži. První cena je luxusní mini notebook od DELLU, dále máma navigaci do auta a další dárečky. Pokud se výherci cena nebude líbit, může jí vyměnit za jiný dárek v podobné hodnotě. Do soutěže jsou zařazeny všechny objednávky od nových i stávajících zákazníků (1. listopadu – 31. prosince). Pokud si tedy například koupíte webhosting a k tomu ještě VPS server, v soutěži máte celkem dvě objednávky a větší šanci na výhru. Dárečky následně odešleme do poloviny ledna.

Post to Twitter Poslat na Twitter Post to Facebook Poslat na Facebook

22
Říj/09
0

Upgrade a prodloužení slevové akce na vps a webhosting

Díky velkému zájmu o slevy jsme akční nabídku prodloužily do konce měsíce a ještě k tomu jsme navíc přidali kupón na doménu v hodnotě 159Kč, pokud jste si tedy ještě nezaregistrovali svůj nový webhosting a doménu, nyní máte skvělou příležitost, jak oboje získat velice levně. Objednejte si do 31. října například tarif webhosting mini pro jednu doménu a dostanete se na roční cenu za hosting i s doménou .com .net .org na vynikající cenu 646Kč (768 s DPH). (pozor, 159Kč za doménu je odečteno až v konečné fázi objednávky).

Slevovou nabídku dopuručejeme také developerům mini sites, nebo menšímu web studiu, multi doménové balíčky jsou nyní nejvýhodnější.

A navíc stále platí akce dárečky k serverům, už jsme jich pár rozdali ;-)

13
Říj/09
0

Rozdáváme dárečky k serverům

Protože jsme rozjeli speciální akci na webhosting a virtuální servery, nabízíme nyní i speciální akci v podobě dárečku dle vlastního výběru při objednávce nového dedikovaného nebo managed serveru. Pokud provedete objednávku do konce měsíce, získáte možnost vybrat si libovolný produkt z obchodu alza.cz v hodnotě až 4 000Kč. Udělejte si předčasně vánoce!

Post to Twitter Poslat na Twitter Post to Facebook Poslat na Facebook

9
Říj/09
0

Slevová akce 33% na VPS a webhosting

V rámci spuštění nových stránek nabízíme novým i stávajícím zákazníkům slevu 33% na veškeré virtuální servery a webhostingové programy. Touto slevou se například u virtuálních serverů dostáváme na bezkonkurenční nabídku. Objednávkou multihostingu na rok dopředu se také dají ušetřit velmi slušné peníze. Doufáme, že se akce bude líbit.

8
Říj/09
0

Provozujeme již více než 1100 domén

RightWay k dnešnímu dni provozuje více jak 1 100 domén z řad menších osobních stránek i velkých mezinárodních stránek a eshopů. Nutno dodat, že se jedná pouze o domény na našich DNS serverech, například někteří klienti, kteří u nás provozují svoje internetové projekty (třeba na VPS) nemají nastaveny naše DNS servery a do statistiky tak nejsou započteni. Počet projektů neustále roste každý měsíc, v jednom týdnu jsme dokonce zaznamenali největší nárůst domén v celé ČR.

Při tomto nárůstu se neustále snažíme zlepšovat naše služby. Provádíme investice do infrastruktury a neuslále se snažíme o ještě více efektivní zákaznickou podporu.

Děkujeme našim klientům za důvěru.

5
Říj/09
0

Máme nové www stránky

Dnes jsme konečně spustily naše nové stránky, tak jak se Vám líbí ? Budeme rádi, pokud naše stránky okomentujete a zároveň budete schovívaví k případným chybám, které velice oceníme pokud nahlásíte na support@rightway.cz.

Myslíme, že kromě vzhledu jsme velice vylepšili navigaci na stránkách, která je nyní velice jednoduchá a informace, které potřebujete získáte velice rychle. Novinkou na webu je sekce odstávky a výpadky, kterou najdete v kategorii podpora. Přehled o případné nedostupnosti některých služeb tak máte ihned a víte co se děje.

Změnou také prošla produktová nabídka, kterou Vám budeme postupně představovat. Naprostou novinkou je webhosting Mini, který je určen pro jednu doménu. U veškerých produktů byly navýšeny prostředky, které je možné v daném programu využít, například všechny webhostingy mají více místa, to samé platí pro VPS servery, které mají navíc větší operační paměť RAM, VPS Vám tak za stejnou cenu budou šlapat ještě lépe.

Jsme také na Facebooku a Twitteru, budeme rádi, pokud si nás přidáte, budete tak vědět o všech novinkách a zároveň zde budeme uveřejňovat unikátní slevové akce.

Buďte na příjmu, další novinky příjdou brzy.

29
Zář/09
0

RightWay Blog v novém kabátě

RightWay Blog má nový kabátek, který lépe bude ladit s novými stránkami, které spustíme již velice brzy. Také jsme přešli na WordPress, který je zdá se v dnešní době hodně vpředu za Drupalem. Na nových stránkách se můžete těšit na nové vylepšené webhosting i VPS programy, širší nabídku dostupných dedikovaných serverů a mnoho vylepšení jako například sekce odstávky a výpadky, kde najdete okamžitý přehled o případné nedostupnosti některé služby/komponenty.

Další novinkou je naše účast na sociálních sítích jako Facebook a twitter, kde budeme zveřejňovat všechny novinky o dění ve firmě a upozorňovat na případné slevové akce, proto si nás nezapomeňte přidat – například přes boxy v pravé části stránek.

Post to Twitter Poslat na Twitter Post to Facebook Poslat na Facebook

5
Srp/09
0

Prázdninové novinky

Rád bych informoval stávající a potencionální zákazníky o novinkách, které se chystají u RightWay.

1. Diversifikace klientů u webhostingu
Byly objednány nové stroje pro webhosting, zátěž i riziko výpadku bude tak více rozděleno a měla by se tak ještě zvýšit dostupnost služeb.

2. Podpora
1. Podpora pro managed klienty zůstane zachována, funguje poměrně dobře a efektivně. (Oddělený VIP ticket systém a HotLine telefon pro zadávání příkazů)
2. Podpora pro webhosting a non-managed VPS je přes efektivní ticket systém zabudovaný v ovládacím panelu klienta. Pro webhosting a VPS se hledá nový člověk, který se bude starat pouze o tyto klienty.

3. Nové stránky
Připravujeme pro Vás nové přehledné stránky, kde bude velice jednoduché najít odpovědi na otázky ohledně podpory a také se lépe orientovat v nabídce. Stránky budou obsahovat spoustu nových a intuitivních prvků.

Post to Twitter Poslat na Twitter Post to Facebook Poslat na Facebook