Hostlogy O čem píší české webhostingy


17
Led/10
0

Kde skutečně hostuje obsah internetu?

Traffic Z jakých sítích skutečně běží obsah místního internetu, který denně používáte?
23
Lis/09
0

SuperHosting.cz: 34 Gbps zaplněno

Traffic místním internetem stále roste. SuperHosting dorostl do velikosti 34 Gbps. Co bude dál?
11
Zář/09
0

Hostingové novinky na září

Server loadJaké novinky přichystal trh serverů a hostingu na září? Kdo staví nové datacentrum pro Twitter? Jak krize ovlvňuje vývoj růstu trhu serverů?
12
Srp/09
0

Nový tranzitní operátor v Sitelu – GBXS.net

GlobalASAV datacentru Sitel je k dispozici pro internet a content providery nový tranzitní operátor - GBXS.net - AS 9009. Chcete ušetřít za tranzitní konektivitu?
12
Čvc/09
0

Kdo jsou největší světové internetové sítě?

ISP trafficKdo ve světě patří na špici v oblasti poskytování obsahu? Která síť má nejnáročnější uživatele? Článek přínáší žebříček největších ISP v globálním měřítku.
26
Čer/09
0

Servery: Krize nebo růst? SuperHosting hledá nové kolegy

SHJak vypadá situace na trhu serverů v době krize? Jak se chovají zákazníci a jaké hledají řešení? Proč se v určitém pohledu krize trhu serverů nedotkla? Důsledek: Hledáme PHP programátory a Linux server administrátory.
12
Čer/09
0

Kolik stojí peering v Evropě?

LINX.netJak vysoko mají nastavené ceny hlavní peeringová centra v Evropě? Co nového připravujeme v SuperHostingu? Proč opustit pro monitoring Nagios?
23
Dub/09
0

Poskytovatel CL-NET prodán do rukou RIO media

Clnet.czISP CL-NET prodán do rukou RIO media. Je CL-NET poslední v řadě nebo budou následovat další prodeje lokálních ISP?
19
Dub/09
0

Jak vypadají vnitřnosti datacentra pro Facebook?

Facebook server housingV jakém prostředí provozuje servery Facebook? Jaké používa switche a jakým způsobem řeší energetickou redundanci? Bonus: video ze serverovny ve skále a video pohled do serverovny Googlu.
24
Bře/09
0

SuperHosting: od 1.4.2009 dedikované servery na týden zdarma

Proč požadovat dedikovaný server na týden zdarma? Kde lze otestovat server a konektivitu před podepsáním smlouvy s poskytovatelem? Co vede SuperHosting k nabídce bezplatného testování dedikovaných serverů? V neposlední řadě řada novinek z webhostingového a serverhostingového trhu.