Hostlogy O čem píší české webhostingy


25
Led/10
0

Nová nápověda na Savana.cz

Dnes jsme pro naše klienty zprovoznili úplně nové nápovědy a návody pro nastavení námi provozovaných služeb a souvisejících aplikací.
Filed under: Savana.cz
22
Led/10
0

Online chat a TeamViewer

Dnes jsme pro naše klienty aktivovali online komunikaci pomocí online chatu. Tento kanál je nejrychlejším komunikačním kanálem na naše oddělení rozdělena dle druhu požadavku. Také jsme pro naše klienty dnes umožnili podporu TeamVieweru za účelem vzdáleného nastavení našich služeb na počítačích zákazníků a to pracovníky našeho helpdesku. Pomocí tohoto nástroje Vám můžeme provést nastavení našich služeb ve vašem počítači přímo našimi pracovníky na základě vašich požadavků.
Filed under: Savana.cz
19
Led/10
0

Přesun emailové databáze

Z důvodu plánovaného upgradu emailových služeb bude dne 20.1.2010 v 00:30 hod. zahájen převod emailové databáze na nový server. Z tohoto důvodu nastane cca 20 minutový výpadek dostupnosti emailových služeb. Děkujeme za pochopení.
Filed under: Savana.cz
19
Led/10
0

Problém vyřešen

Ve 13:30 jsme aktivovali nefunkční web servery na novém HW. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za několikahodinový výpadek, kterému nešlo z důvodu poruchy HW předejít.
Filed under: Savana.cz
19
Led/10
0

Výpadek a obnova serveru

Omlouváme se všem našich klientům za výpadek na serverech Guest-015, Guest-017, Guest-018, Guest-019. Jedná se o HW závadu a již pracujeme na výměně daného serveru. Z tohoto důvodu vás prosíme, abyste zbytečně nevolali na linku na hlášení výpadků. Na problému pracujeme a bude co nejdříve vyřešen. Děkujeme za pochopení. Odhad obnovení služeb v cca 14:00 hod.
Filed under: Savana.cz
4
Led/10
0

Nový webmail

Dnes byl proveden upgrade webmailu RoundCube.
Filed under: Savana.cz
18
Pro/09
0

Spuštění webstránek HostShop .cz

Dnes byl aktivován informační web aplikace HostShop, kterou pro naše klienty nabízíme zcela ZDARMA. Vytvořte si snadno a rychle internetový obchod i vy. Pro více informací navštivte http://www.hostshop.cz.
Filed under: Savana.cz
5
Pro/09
0

Přesun hostingů na guest-023

Oznamujeme, že v noci z neděle na pondělí budeme převádět hostingy, které hostují na Guest-023 na nový server. Z tohoto důvodu mohou nastat krátkodobé výpadky. Děkujeme za pochopení.
Filed under: Savana.cz
27
Lis/09
0

Výpadek konektivity

Omluvte cca 20 min. výpadek konektivity. Problém nebyl na naší straně, ale na straně housing centra. Děkujeme za pochopení.
Filed under: Savana.cz
24
Lis/09
0

HostShop – profi e-shop zdarma

Dnes jsem spustili pro veškeré naše klienty profesionální e-shop s názvem HostShop. Tento námi vyprodukovaný projekt je zcela zdarma a aktivuje se v administraci hostingu v sekci \"domény\" jedním kliknutím. Tento projekt je v ranné vývojové verzi a bude postupně vylepšován a zdokonalován o další nástroje a moduly.
Filed under: Savana.cz