Hostlogy O čem píší české webhostingy


22
Čvc/09
0

22.7.2009 – Migrace webových prezentací dokončena

Dnes byla úspěšně dokončena poslední fáze migrací webových prezentací. Veškeré služby nyní zajišťuje značkový výkonný HW. Děkujeme všem zákazníkům za spolupráci.
1
Čvc/09
0

1.7.2009 – Migrace webových prezentací

V zájmu neustálého zvyšování kvality a komfortu služeb začala k 1.7. migrace webových prezentací našich klientů na nový server, který je do výkonu a dostupnosti na špičkové úrovni. Souběžně s migrací bude postupně zaváděn administrační systém INTERWEB i-Control pro správu Vašich webových serverů. O každé změně budete včas informováni.
10
Čer/09
0

10.6.2009 – Dokončena migrace emailů

Dnes byla úspěšně dokončena migrace emailů. Všechny námi spravované domény jsou nyní umístěny na novém serveru IceWarp Merak 9.4.2. Od data dokončení migrace k 1.7. zpracoval server přes úctyhodných 1.100.000 emailů.
1
Čer/09
0

1.6.2009 – Důležité informace k poštovním službám

Připravili jsme pro vás nové mailové řešení s kvalitní antispamovou a antivirovou ochranou. Pro snadné zapamatování adres služeb, jsou připraveny adresy ve tvaru: http://webmail.vasedomena/ - přístup k poště přes webový prohlížeč http://webmail.vasedomena/admin/ - správa emailových schránek Případně můžete využít některého z níže uvedených odkazů. WebMail - přístup k poště přes web MailAdmin - správa emailových schránek Několik důležitých informací: 1. Pro přihlášení do aplikace MailAdmin používejte uživatele ve tvaru postmaster@vasedomena. Pokud dříve nebyl nastaven jiný uživatel jako správce. Hesla zůstávají původní. 2. Překontrolujte si nastavení emailových serverů POP3/IMAP/SMTP ve vašich emailových klientech. Správný tvar je mail.vasedomena, případně mail.interweb.cz.