Hostlogy O čem píší české webhostingy


23
Říj/09
0

Administrace databází

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás nové rozhraní pro přihlášení k administraci databázových serverů. Hlavní novinkou je phpMyAdmin 3, která přináší spousty pokročilých funkcí a vlastností. Rozhraní je na adrese phpmyadmin.web4u.cz
Filed under: Web4U
5
Říj/09
0

Nový program Vizitka

Vizitka je webhostingový tarifní program bez FTP s možností jednoduché editace online, díky které si může své stránky vytvořit i naprostý laik. K dispozici je také jedna e-mailová schránka. Více na www.web4u.cz/webhosting/vizitka
Filed under: Web4U
7
Srp/09
0

Náš webhosting je opět výkonnější

Dnes jsme přidali do našeho webhostingového clusteru nové servery o celkovém počtu 32 procesorových jader. Vaše prezentace tak jsou zpracovávány ještě rychleji. Chcete vyzkoušet sílu našeho řešení? Objednejte si u nás webhosting ještě dnes. Nic neriskujete, nabízíme Vám 21 dní zdarma.
Filed under: Web4U
29
Dub/09
0

Nový SQL server – podpora triggerů a procedur

Spustili jsme pro Vás nový vysoce výkonný MySQL server, na kterém můžete používat triggery a uložené procedury. Pokud jste již našim zákazníkem a máte o tuto službu zájem, kontaktujte naši technickou podporu.
Filed under: Web4U
20
Dub/09
0

Zabezpečení FTP přístupu

Z důvodu množících se zahraničních útoků na FTP účty našich zákazníků jsme se rozhodli ještě více zvýšit bezpečí zákaznických dat a filtrovat podezřelá spojení. Standardně se tak nyní lze k zákaznickým FTP připojit pouze z České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska a Polska. Na přání jsme schopni nastavení jednotlivých FTP účtů změnit (zrušit filtraci, změnit povolené země či dokonce umožnit přístup pouze z povolených IP adres). WebFTP zůstává bez omezení a je tak možno využívat jej odkudkoli i v případě častého cestování.
Filed under: Web4U
7
Dub/09
0

Změny v administraci webhostingu

Od dnešního dne je možné měnit některé parametry webhostingových služeb přes naše webové rozhraní. Jedná se o změnu kontaktního emailu, změnu FTP přístupových údajů a zaslání závěrečné zprávy. Odkaz pro změnu těchto údajů naleznete v rámci s názvem "Administrace", který se nachází na naší úvodní stránce.
Filed under: Web4U
9
Úno/09
0

Upgrade FTP systému

Byl proveden upgrade FTP systému na nový hardware s podstatně vyšším výkonem. Adresa pro přístup k FTP se nemění. Pro službu FTP můžete nadále využívat adresy: ftp.web4u.cz, ftp.vasedomena.cz nebo webové rozhraní na adrese www.webftp.web4u.cz.
Filed under: Web4U
20
Led/09
0

Upgrade MySQL serveru sql.web4u.cz

Byl proveden hardwarový upgrade databázového MySQL serveru sql.web4u.cz. Zákazníci tohoto serveru tak pocítí mnohonásobné navýšení výkonu.
Filed under: Web4U
8
Říj/08
0

Nejmodernější webmail na trhu

Byl nasazen nejmodernější webmail na trhu - RoundCube. Příjemným a snadným ovládáním připomíná aplikace jako Outlook, Thunderbird apod. Samozřejmostí je kontrola češtiny a další moderní funkce. Naleznete jej na známé adrese http://webmail.web4u.cz společně s původním systémem Horde.
Filed under: Web4U
3
Srp/08
0

SMTP server

Pro připojení k našemu SMTP serveru smtp.web4u.cz můžete nově využívat mimo portu 25 také port 587, což je výhodné zejména pro počítače na cestách, kde provider blokuje port 25 a pro obejití lokálních firewallů a antivirů.
Filed under: Web4U