Hostlogy O čem píší české webhostingy


11
Pro/09
0

Žádné zřizovací poplatky

Dnešním dnem rušíme zřizovací poplatky služeb virtuálních serverů, dedikovaných serverů a i managed serverů. Nyní Vám v cestě za novým serverem skutečně nestojí žádná překážka.
6
Lis/09
0

Akční ceny vyhrazené zahraniční konektivity

Asi každý někdy stál před otázkou, zda-li bude pro jeho projekt dostačující sdílená konektivita a nebo bude nutné zvolit vyhrazenou konektivitu. Server hosting Coolhousing se rozhodl pomoci s řešením tohoto problému. Nabídneme Vám vyhrazenou zahraniční konektivitu na prvních 6 měsíců za zvýhodněnou cenu.
12
Říj/09
0

Dedikovaný server skutečně pro každého

Jelikož vždy držíme několik serverů skladem, jednou za čas nabízíme naskladněné servery za výhodné ceny. Dnes tento „los“ padl na velmi oblíbený server Coolbarebone #1. Pořiďte si vlastní dedikovaný server za pouhých ,- Kč /měsíc. Navíc pokud do 14dnů od zprovoznění služby zjistíte, že Vám tento server nevyhovuje, vrátíme Vám Vaše peníze. Nabídka je platná do vyprodání zásob.
22
Zář/09
0

Vote in the contest about the best hosting of year and win mininotebook

Our company is concerned in the contest TOP HOSTING 2009 about the best hosting of year. Our hosting products are competing in the category “The best VPS (virtual private seervers) offer”. You can support us by voting at top.hostingy.cz. You can win worthy prizes as mininotebook Asus EEE or voucher for buying books in the value 500 Kč.
22
Zář/09
0

Hlasujte v soutěži o nejlepší VPS hosting

top.hostingy.cz (http://top.hostingy.cz). Zúčastníte se zároveň i soutěže o věcné ceny, ve které můžete vyhrát mininotebook Asus EEE nebo poukázky na knihy v hodnotě 500 Kč.
17
Srp/09
0

Coolhousing Srpen 2009 aktuálně

Prázdniny jsou v plném proudu, stejně tak jako zlepšování služeb server housingu Coolhousing. Oprášili jsme staré známe farm-housingové programy, inovovali virtuální servery a aktualizovali službu webhotel.
13
Čvc/09
0

COOLHOUSING.NET – co je u nás nového

Server housing Coolhouisng vešel do prázdninových měsíců s několika změnami v hostingových programech, červnová prémiová objednávka byla již nalezena a na ověřené dedikované servery od HP byly nasazeny prázdninové ceny. Pojďme se na to podívat postupně.
27
Kvě/09
0

S novým notebookem na prázdniny!

Jen málo kdy se stane, že dostanete něco zadarmo. Když se tak již stane, bývá to jen maličkost, kterou možná ani nevyužijete. Ale u server hostingu Coolhousing tomu tak není. Ke kvalitnímu server housingu Vám přidáme ještě značkový notebook HP 550, který skutečně využijete. Stačí jen málo – objednejte si v červnu server housing u Coolhousingu.
15
Kvě/09
0

HP dedikované servery ještě výkonnější

Dedikované servery Hewlett-Packard od společnosti COOLHOUSING jsou zárukou kvality. A to nejen po stránce HW, protože nyní navíc HP dedikované servery dodáváme s takovou konektivitou a extra službami, co z těchto serverů dělají takovou nabídku, které není možné odolat.
10
Dub/09
0

Šrotovné, Až 3000,- Kč za Váš starý server nebo počítač!!!

Společnost Coolhousing.net, přední poskytovatel server hostingovych služeb, zavádí šrotovné na staré servery. Za Váš starý server obdržíte protihodnotou až 3000,- Kč na nový dedikovaný server z aktuální nabídky. Stačí předložit doklad o likvidaci starého serveru nebo donést starý, ale kompletní server přímo do datacentra COOLHOUSING.NET