Hostlogy O čem píší české webhostingy


12
Led/10
0

Editace DNS

Zprovoznili jsme editaci DNS přímo z Klientské sekce. Jedním klikem si můžete nastavit i nastavení DNS pro Google Apps.
7
Led/10
0

Snížení ceny .CZ domény

Dnešním dnem jsme snížili cenu registrace české (.CZ) domény o 40,- Kč, tedy za 220,- Kč s DPH na rok.
5
Led/10
0

Zvýšení prostoru

S malým zpoždením tu máme pro vás slíbený Vánoční dárek. Zvýšili jsme prostor na 3 GB u Modré varianty a na 1,5 u Zelené varianty.
4
Led/10
0

DPH na naše bedra

Vážení klienti, přejeme vám dobrý rok 2010, a jako malé poděkování za spolupráci s námi, bereme zvýšení DPH na sebe. Na rozdíl od jiných hostingů vám tedy ceny zůstávájí nezměněny. A slibovaný Vánoční dárek už je na cestě, prosíme strpení!
22
Pro/09
0

Nový server s PHP 5.3

Připravili jsme nový server s PHP 5.3 / MySQL 5.4, kde lze testovat a provozovat vaše aplikace. Pokud chcete nový hosting aktivovat na tomto serveru, napište to do poznámky v objednávce. Stávající klienti nás mohou kontaktovat, budou-li chtít na tento server přehodit svůj hosting. Upozorňujeme, že jde o zcela nové technologie, kde může dojít k neočekávaným problémům a nemusí být dodržena garantovaná dostupnost. PHPInfo
7
Pro/09
0

Akce .EU doména za retweet skončila

Akce skončila v 16 hodin. Účast na akci byla nečekaně velká a my jsme za to moc rádi. Všem vám děkujeme!
5
Pro/09
0

.EU doménu za tweetnutí

Retweetněte tento náš tweet, objednejte si doménu .EU přes náš objednávkový formulář a do poznámky v objednávce vložte odkaz na váš twitter účet, kde jste retweetli. Výzvy k úhradě se nelekejte. Podmínky akce: Váš twitter účet musí mít minimálně 5 followerů Každý twitter uživatel má nárok na jednu doménu Akce trvá do vyčerpání zásob, resp. do odvolání. Poznámka: K darované doméně si u nás můžete zakoupit webhosting, nebo Vám doménu nasměrujeme na libovolné DNS servery nebo URL. Stačí se přihlásit do Klientské sekce (údaje dostanete) a poslat nám DNS nebo URL Autorizovaným požadavkem, nebo si přímo tam hosting aktivovat. A ještě něco! Budeme rádi, když se stanete našimi fanoušky na Facebooku.
5
Říj/09
0

Soutěžíme

Náš hosting se účastní soutěže TOP hostingy 2009 na serveru Hostingy.cz. Pokud jste s námi spokojeni, budeme velmi rádi, když nám dáte svůj hlas. Děkujeme!
29
Zář/09
0

Nové verze

Dnes jsme inovovali verze MySQL a PHP na serverech, na verzi MySQL 5.1.39 a PHP 5.2.11
24
Srp/09
0

Upgrade serveru

Dnes po půlnoci budou v nočních hodinách některé hostingy chvilkově nedostupné z důvodu upgradu serverů. Děkujeme za pochopení